banner new

Понеділок, 31 липня 2023 11:52

Новий випуск УЧМП (№ 2/2023)!

Запрошуємо ознайомитися з новим випуском Українського часопису міжнародного права (№ 2/2023)!

У ньому Ви знайдете редакційну колонку Ольги Буткевич, інформацію про останні події в Українській асоціації міжнародного права, доробки Дайнюса Жалімаса (питання перехідного правосуддя), Захара Тропіна (питання відшкодування шкоди спричиненою агресією рф проти України), Михайла Грабинського (римське право як основа міжнародного права), Юлії Нузбан (умисел у воєнному злочині розграбування), Олександри Данильченко (міжнародно-правова доктрина КНР), Ольги Шередько (питання міжнародної правосуб'єктності індивіда), Галини Іордек (право на вільне володіння майном), Крістіни Петронюк і Богдана Веселовського (питання реформування Ради Безпеки ООН), тези виступів учасників Сьомих щорічних міжнародно-правових читань, присвячених пам’яті професора Олександра Задорожнього (Ілона Хмельова, Ксенія Лобода, Світлана Андрейченко).

У розділі "Документи і коментарі" пропонуємо Вашій увазі Женевську Декларацію про права людини на морі з коментарем до неї та Резолюцію Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй (ООН) 60/1 («Підсумковий документ Всесвітнього саміту 2005 року»).

Нагадуємо, що Український часопис міжнародного права включено до Переліку наукових фахових видань України з юридичних спеціальностей (категорія «Б»): 081 – Право, 293 – Міжнародне право (наказ Міністерства освіти і науки України від 09 лютого 2021 року № 157) та внесено до наукометричної бази даних HeinOnline. Всі публікації безкоштовні!

Запрошуємо опублікувати Ваш доробок у наступних випусках УЧМП (вимоги до публікації розміщені на сайті УЧМП у відповідному розділі)!

kimo